SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. ADAMA MICKIEWICZA

                          W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

 Przewodnicząca Rady Rodziców: p. Kinga Sołtysik

 Zastępca przewodniczącej Rady Rodziców: p. Zbigniew Ziębacz

 

 

Numer konta bankowego Rady Rodziców:

 

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 8 im. A. Mickiewicza

41-300 Dąbrowa Górnicza ul. Krasińskiego 34

 

Getin Noble Bank S.A.

 

94 1560 1010 2148 2089 4010 0001

 

W tytule wpłaty proszę umieścić imię i nazwisko oraz klasę ucznia.

 

 w roku szkolnym 2021/2022

BUDYNEK B

ZAJĘCIA SPORTOWE  
ZAJĘCIA W BUDYNKU B ODBYWAJĄ SIĘ DO KOŃCA PAZDZIERNIKA
PONIEDZIAŁEK 
ŚRODA 
    PIĄTEK 
15:30-16:15
SIATKÓWKA 
17:05-18:35  
KOSZYKÓWKA Z ELEMENTAMI
GIER I ZABAW 
    17:10-17:55 
     SZACHY  
17:55-18:40  
PIŁKA NOŻNA HALOWA 
 
 
ZAJĘCIA PROWADZI 
MGR BEATA STĘPIEŃ 
ZAJĘCIA PROWADZI  
MGR MAŁGORZATA DWOJAK 
    ZAJĘCIA PROWADZI 
    MGR EWA SŁABOŃ 

Koło zainteresowań/Rodzaj zajęć
Godzina
Dzień tygodnia
Prowadzący
Sala
Koło Matematyczne KLASA 7 b
16.15 - 17.00
poniedziałek
mgr K. Niewiara
103
Koło Matematyczne + Język Angielski
14.35 - 15.20
poniedziałek
mgr K. Niewiara
mgr J. Piwowarczyk
19
Koło Fizyczne
15.30 - 16.15
poniedziałek
mgr H. Dąbrowska
200
Konsultacje Matematyczne
16.15 - 17.00 
poniedziałek
mgr H. Dąbrowska
200
Koło Matematyczne
14.35 - 15.20
poniedziałek
mgr M. Szyda
18
Koło Geograficzne
15.30 - 16.15
poniedziałek
mgr M. Słaboń
106
Biologia/ Koło Przyrodnicze
15.20 - 16.00
poniedziałek
mgr E. Adamska-Bijak
101
Koło Języka Niemieckiego
14.30 - 16.00
poniedziałek
mgr J. Tambor-Jachna
107
Koło Poezji 
13.45 - 14.25
poniedziałek
mgr A. Mikulska
104
Koło Matematyczno - Fizyczne
15.30 - 16.15
poniedziałek
mgr A Janowska
18
Koło Polonistyczne
13.40 - 14.25 
wtorek
mgr M. Chmielowiec
19
Koło Polonistyczne
14.35 - 15.20
wtorek
mgr I. Nowak
206
Zajęcia Wyrównawcze
16.00 - 16.45
wtorek
mgr M. Katolik-Radovac
świetlica
Biologia/ Koło Przyrodnicze
15.20 - 16.00
wtortk
mgr E. Adamska-Bijak
101
Konsultacje Język Angielski
14.35 - 15.20
wtorek
M. Duda
18
Koło Polonistyczne
15.30 - 16.15
środa
mgr M. Zwierzchowska
102
Język Polski Konsultacje
16.15 - 17.00
środa
mgr M. Zwierzchowska
102
Koło Polonistyczne
15.25 - 16.10
środa
mgr I. Nowak
206
Koło Geograficzne
16.15 - 17.00
środa
mgr M. Słaboń
106
Koło Języka Angielskiego
14.35 - 16.15
środa
mgr A. Kaługa
203
Koło Historyczne
16.15 - 17.00
środa
mgr E.Kryńska
19
Koło Historyczne  
15.30 - 16.15
środa
mgr M. Katolik-Radovac
107
Koło Matematyczno - Fizyczne
15.30 - 16.15
czwartek
mgr A Janowska
18
Konsultacje Język  Angielski
14.30 - 16.00
piątek
mgr M. Wiśniewska
203
Koło Historyczne
16.00 - 16.45
piątek
mgr E.Kryńska
świetlica
Koło Historyczne
13.40 - 14.25
piątek
mgr M. Kaczor
205
Zespół Muzyczny
15.25 - 16.05
piątek
mgr B. Szczepańska
201
 
Copyright © 2018 sp8dabrowag.pl. All rights reserved. Create by FxDesign and eMDF